iPhone Bataryalı Kılıf Kaç mAh Değerinde?

Apple’ın iPhone 6 ve iPhone 6s ile uyumlu olan Smart Battery Case ürünü parçalarına ayrıldı. Peki, iPhone 6s Smart Battery Case kaç mAh değerinde batarya ile geliyor?

iPhone Bataryalı Kılıf Kaç mAh Değerinde?

Apple geçtiğimiz günlerde tartışmalara neden olan iPhone 6s Smart Battery Case aksesuarını Apple Store üzerinden 379 TL’ye satışa sunmuştu.Silikon malzemeden üretilen iPhone 6s Smart Battery Case, iPhone 6s’i hem koruyor hem de harici batarya görevi üsteleniyordu. AncakApple, iPhone 6s Smart Battery Case’in kaç mAh değerinde batarya ile geldiğini açıklamamıştı.

Teknolojik ürünleri parçalarına ayırması ile bilinen iFixit ekibi, iPhone 6s Smart Battery Case’i konuk etti. Parçalarına ayrılan iPhone 6s Smart Battery Case’in kaç mAh değerinde batarya ile geldiği ortaya çıktı. iPhone 6s Smart Battery Case açıklanan rakama göre 1877 mAh değerinde bataryaya sahip. iFixit’in iPhone 6s Smart Battery Case için vermiş olduğu tamir edilebilirlik puanı ise 10 üzerinden 2.

1.877 mAh kapasiteli bataryaya ve tasarımsal açıdan eleştirilen bir ürüne 379 TL fiyat biçen Apple bu tutumundan vazgeçmeli. Tim Cook her ne kadar iPhone 6s Smart Battery Case ürünlerini savunsa da kullanıcılar Apple ile hemfikir değil. Bakalım Apple yüksek fiyatlandırma politikasının artık çökmeye başladığını, tüketicilerin uyandığını fark edip fiyatları düşürecek mi?

15-12/11/iphone-6s-smart-battery-case.jpg

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s