GTA: Liberty City Stories iOS’e Geldi!

Rockstar Games’in sevilen oyunu Grand Theft Auto: Liberty City Stories, iOS platformuna adım attı. Grand Theft Auto: Liberty City Stories oyununun detayları ve indirme linki haberimizde.

GTA: Liberty City Stories iOS'e Geldi!

2005 yılında PlayStation Portable için geliştirilen GTA: Liberty City Stories oyunu bu platformda çok sevilmiş ve 2006 yılında ise PlayStation 2 platformuna da gelmişti. Toni karakterini canlandırdığımız  GTA: Liberty City Stories oyununda; Toni, Salvatore’un emri ile bir adamı öldürdükten sonra Liberty City’den kaçıyor. Toni daha sonra Liberty City’e geri döner ve maceramız bu şehirde başlıyor.

GTA: Liberty City Stories PSP ve PS2 platformlarından sonra, yeni durak noktası olarak mobili tercih etti. iOS platformuna gelen GTA: Liberty City Stories, yenilenmiş grafikleri ve dokunmatik ekranlar için optimizasyonu ile dikkat çekiyor. 18,99 TL karşılığında App Store’dan satın alınabilen GTA: Liberty City Stories ile GTA serisinin diğer mobil oyunları gibi keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

iPhone 6s’te 60 FPS çalışıyor!

iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPad Pro modellerinde 60 FPS hızında çalışan GTA: Liberty City Stories, harici kontrolcü desteğini de barındırıyor. GTA: Liberty City Stories; iPhone 5 ve üzeri, iPod Touch 6. jenerasyon, iPad 4, iPad Air ve üstü, iPad Pro ve iPad mini 2 ve üstü modellerde çalışıyor. GTA: Liberty City Stories için ayrıca iOS 8 ve üzeri iOS sürümü yüklü olması gerekiyor.

15-12/17/grand-theft-auto-liberty-city-stories.png

:: GTA: Liberty City Stories indirmek için tıklayın

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s