iPhone 6s, 1 Dolara Gitti!

Dünyanın en büyük elektronik satış mağazalarından biri olan Best Buy, tatil sezonu indirimleriyle birlikte iPhone 6s modelini 1 dolar gibi bir fiyattan satışa sundu.

iPhone 6s, 1 Dolara Gitti!

Yıl sonu gelmesiyle birlikte mağazaların en çok tercih ettiği yöntem olan indirim, bu sefer iPhone için geldi. Dünyanın en büyük elektronik satış mağazalarından biri olan Best Buy, müşteri çekebilmek ve satışları artırabilmek için Apple iPhone 6s’i 1 dolar olarak piyasaya sundu.

Bugün itibarıyla 16 GB olan iPhone 6s sürümü, 1 dolar olarak Verizon Wireless veya Sprint ile yapılan iki senelik kontrat sonucunda alınabiliyor. Kontratlı telefon satışları zaten ucuz fiyatlardan başlamasına rağmen Best Buy, kısa süreli bir imkan sağlıyor. Orijinalde iki senelik kontrat ile alınan 16 GB iPhone 6s fiyatı 200 dolar.

15-12/18/iphone-6s.jpg

İnidirmli iPhone 6s satılıyor

Tatil satış haftasının bitimine bir haftadan az kalmasıyla birlikte firmalar son dakika kampanyalarıyla müşterilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. 1 dolar kontratlı satış aynı zamanda 16 GB iPhone 6 modeli için de geçerli.iPhone 6s bütün renk seçenekleriyle gelirken, iPhone 6 sadece uzay grisi rengi ile satılıyor.

Bu Pazar günü sona erecek olan kampanya hem çevrimiçi hem de git al şeklinde gerçekleşebiliyor. Best Buy sözcüsü bu teklifleri daha dageliştirmek için müşterilere, iPhone 5 cihazını getirenlere 200 dolar hediye kartı verdiklerini de söylüyor. Bu kampanyayla birlikte iPhone 6s satışları artmış durumda.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s