Badland 2 iOS İçin Çıktı!

Mobil platformun en sevilen oyunlarından olan ve bunu aldığı ödülle kanıtlayan Badland, ikinci oyunuyla karşımızda. Badland 2 ilk olarak iOS platrformu için yayınlandı.

Badland 2 iOS İçin Çıktı!

Mobil platformun en başarılı oyunlarından bir tanesi olan Badland, ikinci sürümüyle karşımızda. Geçtiğimiz sene Apple tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görülen Badland, yeni oyununu ilk olarak iOS platformu için yayınladı.

Badland 2 App Store’daki Yerini Aldı

iOS platformunda satışa sunulan Badland 2, engeller ve tuzaklarla dolu fantastik dünyada çok daha hareketli ve daha zorlu olarak yeniden karşımızda. Frogmind tarafından geliştirilen oyun platform – bulmaca oyunu Badland 2 oyunu ana karakterin çok daha yetenekli bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Öncekine kıyasla daha da zorlaştırılan oyun, sıvılar, ateş püskürtücüler, magma, su ve don gibi elementlerden kurtulma ve hayatta kalabilmek adına çift dokunmalı yeni kontrol sistemi kullanıma sunulmuş.

Çoklu oyuncu desteğine sahip olan Badland 2, ayrıca iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde yer alan 3D Touch özelliğini de sahip. 12,99 TL fiyat etiketine sahip olan oyun ayrıca 125 MB büyüklüğünde. 

:: Badland 2 indirmek tıklayabilirsiniz.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s