Cumhurbaşkanı Gibi Özel Mac Sahibi Olun!

Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine özel olarak üretilmiş, üzerinde cumhurbaşkanılığı forsu ve imzası bulunan Macbook’u beğeni toplamıştı. Siz de böyle bir Macbook’a sahip olabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Gibi Özel Mac Sahibi Olun!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine özel Macbook’u sosyal medyada çok konuşuldu.

Ön kapağında cumhurbaşkanlığı forsu ve Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası gömülü olan bir Macbook üzerinden yılın fotoğraflarının seçildiği bir ankette oylarını kullanırken fotoğrafları paylaşılan Recep Tayyip Erdoğan, gün içersinde de elinde Apple’ın son model amiral gemisi iPhone 6s Plusile görülmüştü. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Macbook’una imrenerek bakan, böyle bir Macbook’a sahip olmak isteyen kullanıcılar için bir yöntem mevcut. 

Uncovermac isimli siteden sayesinde siz de kendi logonuzu veya siteye bağlı tasarımcılardan birine özel olarak yaptırdığınız tasarımları Macbook’unuzun ön kapağına çizdirebilirsiniz. 

15-12/26/uncovver.jpg

Sitenin sunduğu seçenekler sayesinde ister kendi Macbook’unuzu göndererek, ister yeni bir Macbook’u onlar aracılığıyla satın alarak üzerine istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.

Siparişin elinize daha hızlı ulaşmasını isterseniz, bunun için express sipariş yolu da düşünülmüş. Bütün konfigurasyonları ayarladıktan sonra bilgilerinizi siteye bırakıyorsunuz ve sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçilerek fiyat belirleniyor. Ülkemizden sipariş vermek istiyorsanız firma ile özel bir kontak kurmanız gerekebilir.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s