iPhone 7’de Anten Çizgileri Olmayacak

Yeni nesil iPhone modelinin tanıtılmasına daha uzun süre olmasına karşın, her gün ortaya yeni bir iddia daha atılıyor. Son söylentilere göre iPhone 7’de anten çizgileri olmayacak.

iPhone 7'de Anten Çizgileri Olmayacak

Apple’ın yeni iPhone modelinde nasıl bir kasa tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkacağı büyük bir merak konusu. Hal bölye olunca, iPhone 7 tasarımlarıyla ilgili söylentilerin de ardı arkası kesilmiyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta, iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bir video internete sızdırılmış, bizler de bu videoyu yaptığımız bir haberde okurlarımızla paylaşmıştık.

iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen görüntülerin ardından, şimdi de cihazın kasa tasarımına dair bazı teknik detaylar su yüzüne çıktı.

iPhone 7 suya dayanıklı olacak

Çin kaynaklı çıkan söylentiye göre iPhone 7, suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olacak. Diğer bir değişle iPhone 7 belli kriterler dahilinde su geçirmezlik sertifikasıyla satışa sunulacak.

iPhone 7 kasasıyla ilgili olarak ortaya atılan diğer bir iddia ise, iPhone 6 ve 6s kullanıcılarının pek de haz etmediği anten çizgilerinin tamamen kaldırılacak olması.

Tabi ki bu durumun şimdilik bir söylentiden ibaret olduğunun altını çizelim. iPhone 7’nin nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacağı uzun bir süre söylentilerden ibaret olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s