Zeiss Yeni iPhone Lenslerini Tanıttı!

Dünyanın köklü lens üreticilerinden Zeiss, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile uyumlu lenslerini tanıttı. İşte Zeiss’in yeni lensleri ve yetenekleri!

Zeiss Yeni iPhone Lenslerini Tanıttı!

Özellikle Nokia telefonlarda sıkça rastladığımız kaliteli lens üreticilerinden Zeiss, iPhone 6s serisi ile uyumlu üç yeni lensin

Mobil aksesuar üreticisi ExoLens ile yapılan ortaklık sonucu tanıtılan, geniş açı, makro ve tele lensler tasarımsal anlamda oldukça kaliteli duruyor. Firma tarafından geliştirilen aparat sayesinde takılan lensler, profesyonel çekimler yapabilecek açılar sunuyor.

16-01/07/zeiss-exolens.png

Makro lens 3 cm ile 12 cm arasında detaylı çekimler yapmanıza imkan tanıyor. Geniş açı lens tatil ve manzara fotoğraflarında, tele lens ise özellikle spor müsabakalarında detaylara inmenizi sağlıyor. 

Lenslerin toza ve darbeye karşı dayanıklı olduğunu belirten Zeiss, renk sapması sorununun bulunmadığını özellikle vurguluyor.

iPhone 6s için 130 dolar, iPhone 6s Plus için ise 150 dolar fiyat etiketine sahip olan lensler, 2016 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s