Apple, Ekranı Kırık iPhone’ları Değiştirecek

Değişim programında bir yeniliğe giden Apple, artık ekranı kırık iPhone’ları da kabul edecek! Böylece üst modele geçmek için ekranı kırık iPhone’u Apple’a verebileceksiniz.

Apple, Ekranı Kırık iPhone'ları Değiştirecek

Apple’ın uyguladığı değişim programında bugüne kadar üst modele geçmek için eski iPhone’unu Apple’a vererek indirim almak isteyen kullanıcıların hasar görmemiş bir cihaza sahip olmaları gerekiyordu.

Ancak bu haftadan itibaren değişim programında değişikliğe giden Apple, artık ekranı kırılmış iPhone modellerini de kabul etmeye başlıyor.

Hasarlı iPhone’lar artık geçerli

Bu haftadan itibaren kamerası, ekranı veya tuşları hasar görmüş iPhone’ları değişim programı çerçevesinde Apple’a verebilmek mümkün olacak.

Kullanıcılar, hasarlı cihazın modeli ve kapasitesine göre indirim alabilecekler. Şimdilik gelen bilgiler iPhone 5s için 50 dolar, iPhone 6 için 200 dolar ve iPhone 6s için 250 dolarlık bir indirim verileceği yönünde.

16-02/05/apple-ekrani-kirik-iphonelari-kabul-edecek-2.jpg

Ayrıca yeni değişim programında yazan bilgilere göre hasarlı iPhone’un kabul edilebilmesi için diğer parçalarının kullanılabilir durumda olması gerekiyor. Yani sıvı teması gibi durumlara maruz kalan iPhone modelleri bu programa kabul edilmeyebilir.

Belkin ile işbirliği

Apple Store’larda göreceğimiz bir başka değişiklik ile ekran koruyucu uygulama makineleri olacak.

Gelen bilgilere göre Belkin ile anlaşan Apple, telefonuna ekran koruyucu takmak isteyenler için Apple Store’larda yer alacak cihazlarla bunu kolay ve doğru bir şekilde uygulamış olacak.

Daha önce ekran koruyucu alan birçok kişi, yanlış uygulama nedeniyle aldığı ürünü iPhone’a doğru bir şekilde takamayabiliyordu.

Reklamlar

Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s